Prezentuję 7 muzycznych prezentów

14 października 2014
dla grających, śpiewających i słuchających

Choć słoń mi na ucho nadepnął, swego czasu muzyka była naprawdę ważna w moim życiu. Kocham śpiewać i tańczyć, a swego czasu nawet porywałam się na naukę gry na kilku instrumentach. I wiem że takich ludzi jak ja jest więcej! Dlatego właśnie gdy wpadłam na koncepcję dzisiejszego wpisu prawie mogłam zobaczyć świecącą nad moją głową żaróweczkę – tak genialny wydał mi się ten pomysł. 

Ciekawe czy po lekturze tego wpisu i bliższym zapoznaniu się z siedmioma muzycznymi prezentami  jakie chcę Wam dziś zaprezentować, potwierdzicie, iż rzeczywiście to był dobry pomysł.


Sprzęty dla biurowych grajków

Tak naprawdę wszystko zaczęło się od tej perkusji – jeśli zaglądacie tu często to będziecie ją kojarzyć z wpisu o drobnych prezentach na Dzień Chłopaka. Dostał ją ode mnie Pan M. i wiedziałam, że jemu się spodoba, ale… nie sądziłam, że stanie się główną atrakcją jego biura! Ponoć prawdziwe pielgrzymki ustawiają się, aby na niej zagrać, więc był to zdecydowanie jeden z bardziej udanych prezentów! 

mini perkusja
Mini perkusja – cena: 39 zł (www.4gift.pl)

Co prawda wiele znanych mi osób skrycie marzy o karierze perkusisty i chyba każdy ma czasem ochotę rozładować napięcie waląc sobie w taki zestaw jak powyżej, ale chyba najbardziej pożądanym  instrumentem muzycznym jest gitara. Jeśli ze względów finansowych, lokalowych czy innych podarowanie prawdziwego instrumentu nie jest możliwe, to polecam Wam tę mini gitarę. Wyobraźcie sobie, że ma ona nawet tryb nauki i można się na niej nauczyć kilku akordów – to może być doskonała próba przed grą na prawdziwym instrumencie!

mini gitara
Mini gitara – cena: 69 zł (www.4gift.pl)

Możliwość spełnienia marzeń

Teoretycznie najlepszym muzycznym prezentem jest oczywiście instrument, o grze na którym marzy dana osoba. Problem jednak w tym, że nigdy nie wiadomo jak wypadnie realizacja tych marzeń w rzeczywistości, a lepiej jednak nie inwestować w kosztowny i duży sprzęt, jeśli nie ma pewności, że będzie on używany. Dlatego idealnym preludium do podarowania jakiegokolwiek instrumentu powinno być zorganizowanie lekcji gry na nim, aby przetestować zdolności i determinację potencjalnego wirtuoza. I teraz najlepsza wiadomość – taka lekcja też może być prezentem! Niezawodny KatalogMarzeń.pl ma w swojej ofercie lekcję gry na różnych instrumentach: pianinie, skrzypcach czy gitarze (nawet tej basowej!). Wiem, bo właśnie taką lekcję podarowałam Panu M. w prezencie urodzinowym, niejako do kompletu z prezentem jaki dostał od swoich kolegów. Jeśli jesteście ciekawi jaki to był prezent i na jakim instrumencie będzie się uczył grać zajrzyjcie na mojego Instagrama!

naua gry na gitarze
Nauka gry na gitarze – cena od 50 zł (www.katalogmarzen.pl)

A jeśli bliska Wam osoba marzy o karierze wokalnej raczej niż instrumentalnej to idealnym prezentem będzie możliwość realizacji profesjonalnego dema. Jako osoba, która kocha śpiewać (choć absolutnie nie umie tego robić ;)) jestem sobie w stanie wyobrazić jaką atrakcją jest prezent pozwalający na całodzienne korzystanie ze studia nagraniowego z profesjonalną obsługą, w wyniku którego powstaje demo z 3 utworami! Nie jest to może prezent tani i niestety też można go zrealizować jedynie w Warszawie, ale dla wszystkich dziewczyn, które chcą być jak Monika Brodka i facetów, którzy marzą o karierze Dawida Podsiadło to jest najlepszy możliwy podarunek, zwłaszcza na taką okazję jak 18-stka.

realizacja profesjonalnego dema
Realizacja profesjonalnego dema – cena: 299 zł (www.wyjatkowyprezent.pl)

Dla melomanów (nie tylko muzyki klasycznej)

Było coś dla tych co lubią grać i dla tych co lubią śpiewać, więc czas na prezenty dla tych, którzy po prostu lubią słuchać. Ten notes to propozycja dla prawdziwych melomanów (a także kompozytorów, bo zawiera nawet strony do zapisu nutowego!). Jak każdy produkt Moleskine jest przepiękny i umożliwia personalizację notatek poprzez tworzenie własnych działów i korzystanie z dołączonych naklejek.

Moleskine Passions Music
Moleskine Passions Music: Muzyka – cena: 89 zł (www.yego.pl)

Dla tych, którzy po prostu lubią słuchać, zwłaszcza w plenerze, niezastąpionym gadżetem będzie ten wodoodporny głośnik – już sobie wyobrażam jak przy jego pomocy można rozkręcić imprezę na działce czy w innych okolicznościach przyrody. W dodatku dzięki łączności bluetooth korzystanie z tego sprzętu nie wymaga żmudnego podłączania jakichkolwiek kabelków!

wodoodporny głośnik
Niezniszczalny wodoodporny głośnik Bluetooth – cena: 195 zł (www.toys4boys.pl)

Skoro hitem poprzedniego wpisu (o prezentach dla nauczycieli) był zegar dla matematyka, to chyba nie zdziwi Was, że i w tym zestawieniu znalazł się zegar z bardzo nietypową tarczą. Przyznam Wam się szczerze, że o ile na zegarze dla matematyka byłam w stanie rozszyfrować przynajmniej niektóre oznaczenia godzin, to ze stwierdzeniem, która jest godzina przy pomocy tego gadżetu miałabym duże problemy… ale osoby, które nuty czytają szybciej niż literki pewnie nie będą miały takich kłopotów!

zegar muzyka
Zegar muzyka – cena: 49 zł (www.toys4boys.pl)

Teraz pochwalcie się drodzy czytelnicy – lubicie i umiecie śpiewać lub grać na jakimś instrumencie? Może na jednym z wspomnianych powyżej i któryś z tych prezentów byłby idealny dla Was?

P.S. Zdjęcia pochodzą ze stron www.4gift.pl, www.katalogmarzen.plwww.wyjatkowyprezent.pl, www.yego.pl oraz www.toys4boys.pl

Zawarte w tym wpisie linki do sklepu 4gift.pl oraz serwisów KatalogMarzeń.plWyjątkowy Prezent to tak zwane linki afiliacyjne. Oznacza to, iż jeśli klikając na nie dokonacie zakupu otrzymam z tego tytułu prowizję. Nie zmieni to w żaden sposób ceny jaką Wy zapłacicie za zamówione produkty, a pokaże mi, że doceniacie moje rekomendacje. Będę Wam bardzo wdzięczna za korzystanie z tych linków.


Tagi: , , , , ,

Kategoria: , , , , , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję 7 nietypowych prezentów dla nietypowych nauczycieli

Następny

Prezentuję 7 gadżetów na Halloween party

Comments are closed here.