Prezentuję najlepszy prezent dla rodziny z dzieckiem

25 listopada 2014
Radość w wielu odcinkach

Jako specjalistka od prezentów wciąż myślę nad podarunkami dla innych osób. Jakiś czas temu zastanawiałam się jednak co było najlepszym prezentem jaki ja sama dostałam. I jak to w życiu bywa, okazało się, że te rozmyślania były całkiem przydatne. W ubiegły piątek w pierwszym wywiadzie jakiego udzielałam jako blogerka padło właśnie takie pytanie – o najlepszy prezent jaki dostałam w życiu. I choć na końcu tego wpisu podam Wam link do tego wywiadu i będziecie mogli przeczytać co dokładnie odpowiedziałam to najpierw zachęcam Was do lektury poniższego tekstu. Tak się bowiem składa, że najlepszy prezent jaki kiedykolwiek dostałam jest też po prostu najlepszym prezentem dla rodziny z dzieckiem lub dziećmi.

Oczywiście nie mam na myśli najwspanialszego prezentu na świecie, bo to że dla każdego rodzica jego dziecko jest cudownym prezentem, podobnie jak to, że wciąż uważam, iż Pan M. i ja mamy do takiego sformułowania szczególne prawo to wręcz oczywista oczywistość. Natomiast jeśli czytaliście kiedyś wpis o pierwszej zasadzie mojej prywatnej teorii prezentowej to powinniście bez problemu określić jakie cechy musi mieć ten tytułowy najlepszy prezent. Powinien być niespodzianką, spełnieniem marzeń, czymś, czego sami – z tych czy innych powodów – sobie nie kupujemy. Taki właśnie był najlepszy prezent jaki w życiu dostałam!

Znalazłam go rok temu pod choinką. Wyglądał dosyć niepozornie – był niewielką, złotą kopertą, a w środku miał tylko jedną kartkę z krótkim napisem. A napis ten brzmiał: ‘kupon na rodzinną sesję zdjęciową’! Pamiętam jak podskoczyłam z radości, gdy przeczytałam te słowa, bo o takiej sesji marzyłam, ale jakoś wciąż brakowało mi czasu, aby ją zorganizować (i trochę bałam się czy Pan M. zgodzi się na ten pomysł), pamiętam jak nie mogłam się tej sesji doczekać i pamiętam jak świetnie bawiliśmy się w jej trakcie. A wczoraj dostałam prawie 400 zdjęć, których nie mogę przestać oglądać i z których nie umiem wybrać kilku najlepszych! Co więcej te zdjęcia będą cieszyć nie tylko nas; wiele z nich wykorzystam do stworzenia nowej edycji kalendarza z Oleńką, który był hitem ubiegłorocznych Świąt lub innych prezentów z jej zdjęciami dla babć i dziadków. Dlatego jeśli zastanawiacie się co podarować rodzinie z dzieckiem albo dziećmi to naprawdę polecam Wam taki właśnie prezent! W pewnym sensie polecam go szczególnie dla trochę starszych dzieci. Bo sesje noworodkowe, niemowlęce, a nawet na roczek są już całkiem popularne, a tymczasem starsze dzieci pięknie angażują się w przebieranki czy strojenie min, a czas spędzony na robieniu zdjęć jest świetną zabawą dla całej rodziny!

Jak zabrać się do zorganizowania takiego prezentu? Są dwie możliwości – skorzystanie z serwisów oferujących prezenty-przeżycia (jak na przykład KatalogMarzeń.pl czy Wyjątkowy Prezent) lub poszukiwanie indywidualnego fotografa na własną rękę. Osobiście polecam raczej tę drugą opcję, bo moim zdaniem taka sesja rodzinna jest dużo przyjemniejszym wydarzeniem jeśli fotograf ma duże doświadczenie w pracy z dziećmi lub sam jest rodzicem. Wtedy po prostu lepiej rozumie potrzeby małego modela czy modelki, co wszystkim oszczędza stresu. Z czystym sercem mogę Wam polecić trójkę takich fotografów: Krzysztofa Kędrackiego, który robił naszą sesję zdjęciową oraz dwie koleżanki-blogerki czyli Moaa i Bellove. U tej ostatniej dostaniecie nawet takie piękne zaproszenia na sesje, które będziecie mogli położyć pod choinką lub wręczyć z okazji chrztu czy innej uroczystości. 

Na koniec czas na wyjaśnienie komu i dlaczego udzielałam wywiadu! Otóż portal babyonline.pl prowadzi cykl tydzień z blogerką, w ramach którego przeprowadza wywiady z mamami-blogerkami oraz publikuje felietony takich mam. I tak się składa, że w tym tygodniu to ja jestem tą tytułową blogerką, więc możecie przeczytać wywiad ze mną (i zobaczyć moje zdjęcie!) oraz mój felieton o tym gdzie lepiej kupować prezenty – w Internecie czy w tradycyjnych sklepach. Będzie mi bardzo miło jeśli oprócz skomentowania tego wpisu dacie także znać co myślicie o tym wywiadzie i felietonie!

Zawarte w tym wpisie linki do serwisów KatalogMarzeń.plWyjątkowy Prezent to tak zwane linki afiliacyjne. Oznacza to, iż jeśli klikając na nie dokonacie zakupu otrzymam z tego tytułu prowizję. Nie zmieni to w żaden sposób ceny jaką Wy zapłacicie za zamówione produkty, a pokaże mi, że doceniacie moje rekomendacje. Będę Wam bardzo wdzięczna za korzystanie z tych linków.


Tagi: ,

Kategoria: , , , , , , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję 7 gier pod choinkę

Następny

Prezentuję 7 pomysłów na prezent dla lekarza

Comments are closed here.