Prezentuję 7 drobnych prezentów dla Babci

14 stycznia 2015
Słodkie, śliczne i praktyczne
Po tym jak w poprzednim wpisie pokazałam Wam najlepsze prezenty dla Babci i Dziadka mogłabym już właściwie nic więcej z tej okazji nie napisać. Ale wiem, że są tacy, którzy z jakiegoś powodu prezentów ze zdjęciami nie mogą lub nie chcą dać, więc specjalnie dla nich mam dziś 7 innych, pomysłów na drobny prezent dla Babci.

Jak łatwo się domyślić w kolejnym wpisie pojawi się 7 drobnych prezentów dla Dziadka, a wśród nich jeden cudowny przedmiot, którego prezentacji już nie mogę się doczekać! Dziś jednak skupimy się na naszych kochanych Babciach i ich różnych potrzebach.

Czego potrzebuje Babcia?

1. Słodka kosmetyczka

Po pierwsze każdej Babci przyda się kosmetyczka. I taka prawdziwa, elegancka będzie bardzo dobrym pomysłem na prezent, o czym już zresztą kiedyś pisałam. Ale jeśli Babcia już taką normalną kosmetyczkę już ma, to rewelacyjnym prezentem będzie taka nietypowa kosmetyczka pełna słodkości. Tradycyjnie wszystkie elementy tej kosmetyczki (poza opakowaniem) są jadalne i przepyszne, bo wykonane z czekolady! Idealny prezent dla Babci, która lubi słodkości.

kosmetyczka dla babci
Kosmetyczka dla babci – cena: 49,90 zł (www.chocolissimo.pl)

2. Bogaty kosmetyk

Po drugie absolutnie każda Babcia powinna mieć porządny krem do rąk. I to naprawdę porządny, zwłaszcza teraz zimą. Umówmy się – ile razy te babcine ręce męczyły się robiąc Wam ukochane ciasta, pierogi czy inne smakołyki? Ile Waszych Babć ma zmywarki? A ile razy Wy zmywaliście po obiedzie u Babci? Myślę sobie, że po odpowiedziach na te pytania nie będziecie mieli wątpliwości dlaczego polecam tak ekskluzywny krem do rąk jako prezent dla Babć – należy im się odrobina luksusu!

bogaty balsam do dłoni
Bogaty Balsam do dłoni HOME SPA – cena: 46,75 zł (www.patandrub.pl)

3. Podwójna ochrona rąk

Po trzecie każda Babcia potrzebuje ochrony rąk przy gotowaniu i pieczeniu. Skoro już o tych babcinych rękach mowa – czym Wasza Babcia dotyka gorących garnków albo wyciąga blachy z piekarnika? Mam nadzieję, że ma do tego celu coś ładnego, co przypomni jej o wnuczkach. My swego czasu przywieźliśmy Babci taki komplet z wakacji i miło mi widzieć go ilekroć odwiedzamy Babcię. Ale nie martwcie się, jeśli nie wpadliście na taki pomysł będąc na wakacjach, bo ładne rękawice i łapki znajdziecie też nie ruszając się z domu – w Internecie!

rękawica łapka
Rękawica/łapka black olives – cena: 17,50 zł (www.home-you.com/pl)

4. Odciążenie kręgosłupa

Po czwarte każda Babcia potrzebuje wózka na zakupy. Ciekawa jestem gdzie Wasze Babcie robią zakupy spożywcze. Pewnie raczej nie przez Internet, tylko odwiedzając lokalne sklepiki i bazarki, prawda? A później muszą nosić te zakupy do domu… Dlatego kiedy podczas pewnej wizyty we Francji zobaczyłam jak popularne są tam wózki na zakupy, obiecałam sobie, że na następną okazję Babcia dostanie ode mnie taki wózek. Dobrze, że pojechałam najpierw odwiedzić Babcię tak bez okazji i zobaczyłam, że taki wózek już ma! Wy też najpierw sprawdźcie, ale jeśli Wasza Babcia nie ma jeszcze takiego wózka to na pewno będzie on mile widzianym prezentem!

wózek na zakupy
Semi Line 4038 Wózek na zakupy zielony – cena: 39 zł (www.agito.pl)

5. Sprzęt z dużym wyświetlaczem

Po piąte Babcia pewnie używa ciśnieniomierza. A przyjrzeliście się kiedyś jaki jest? Czy jeszcze działa, czy ma duży wyświetlacz, czy Babcia sobie z nim radzi? Jeśli tak nie jest to najwyższa pora podarować Babci sprzęt, który ułatwi jej kontrolę zdrowia, także w trosce o to, aby jak najdłużej z Wami była!
ciśnieniomierz nadgarstkowy
Medisana HGF Ciśnieniomierz nadgarstkowy – cena: 75 zł (www.agito.pl)

6. Skarbiec na herbatkę

Po szóste czas nas na odrobinkę przyjemności dla Babci. Chyba wszystkie Babcie lubią herbatki, a herbatka z takiego pudełeczka (czy herbaciarki – nowe słowo!) na pewno będzie smakować Babci jeszcze lepiej. A jak chcecie naprawdę podbić babcine serce to podarujcie jej taką herbaciarkę już wypełnioną i to różnymi, eleganckimi rodzajami herbatki – na pewno będzie chętnie po nie sięgała!
pudełko na herbatkę
Herbaciarka; pudełko na herbatę dla Babci – cena: 54 zł (www.pakamera.pl)

7. A do herbatki – dobra książka

Po siódme każdej Babci przyda się dobra lektura na te długie zimowe wieczory. Nie wiem jakie lektury preferuje Wasza Babcia, ale moja szczególnie lubuje się w biografiach, zwłaszcza kobiet. Dlatego do dzisiejszego zestawienia wybrałam właśnie wydaną przez Znak biografię Pani Ewy Demarczyk.
biografia ewy demarczyk
“Czarny Anioł. O Ewie Demarczyk”- cena: 33,76 zł (www.matras.pl)

A dodatkowo, obowiązkowo…

A na koniec przypomnienie, mam nadzieję, że zbyteczne, bo dobrze to wiecie. Niezależnie od tego jaki prezent podarujecie za tydzień swojej Babci nie zapominajcie o kwiatach! Każda kobieta, niezależnie od wieku uwielbia dostawać kwiaty, a Babcie nie mają ku temu aż tak wielu okazji jak młode dziewczyny, więc zadbajcie o to, by tego dnia poczuły się naprawdę wyjątkowo.

To jak, prezent dla Babci już wybrany? Dajcie znać który, a ja tymczasem szykuję wpis o prezentach dla Dziadka!

P.S. Zdjęcia pochodzą ze stron www.chocolissimo.pl, www.patandrub.pl, www.home-you.com/pl, www.agito.pl, www.pakamera.pl oraz www.matras.pl

Zawarte w tym wpisie linki do sklepów Chocolissimo, Pat&Rub, Home&YouAgito, Pakamera oraz Matras to tak zwane linki afiliacyjne. Oznacza to, iż jeśli klikając na nie dokonacie zakupu otrzymam z tego tytułu prowizję. Nie zmieni to w żaden sposób ceny jaką Wy zapłacicie za zamówione produkty, a pokaże mi, że doceniacie moje rekomendacje. Będę Wam bardzo wdzięczna za korzystanie z tych linków.

 

Tagi: , , , , , ,

Kategoria: , , , , , , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję najlepszy prezent dla Babci i Dziadka

Następny

Prezentuję 7 pomysłów na drobny prezent dla Dziadka

Comments are closed here.