Prezentuję 7 pomysłów na drobny prezent dla Dziadka

19 stycznia 2015
Dla czytelnika, grzybiarza, eleganta i nie tylko…
Dzień Babci już pojutrze, więc mam nadzieję, że prezenty dla babć już czekają na zapakowanie i wręczenie. Święto Dziadków jest dzień później, więc macie jeszcze czas, żeby ten prezent zorganizować. Co więcej sklepy, z których prezenty Wam dziś polecam specjalizują się w ultraszybkich wysyłkach – wierzcie mi, sprawdziłam ich już nie raz.

Dzisiejsze propozycje podzieliłam według typów Dziadków i tego co lubią robić lub jacy są. Choć jak przekonacie się na końcu jest też tradycyjny joker czyli prezent dla każdego Dziadka.

1. Dla Dziadka-czytelnika

Czy Wasz Dziadek lubi dużo czytać? Pewnie tak. A czy wciąż ma dobry wzrok? Pewnie nie. Przydałaby mu się lupa. Najlepiej taka niewielka, nierzucająca się w oczy, żeby nie od razu wszyscy goście widzieli, że Dziadek ma problem z małymi literkami czy cyferkami. Taka jak ta – mnie ona po prostu zachwyca, a Was?

lupa
Lupa Troika What’s new? – cena: 110,99 zł (www.czerwonamaszyna.pl)

2. Dla rozrywkowego dziadka

Starsi panowie lubią poczytać o innych starszych panach, prawda? Zresztą o tych konkretnych starszych panach chętnie poczytają także i panie i młodsi czytelnicy, więc ta książka może przechodzić w rodzinie z rąk do rąk.

starsi panowie dwaj
“Starsi panowie dwaj. Kompendium niewiedzy” – cena: 51,24 zł (www.matras.pl)

3. Dla Dziadka-grzybiarza

A grzyby to Wasz Dziadek jeszcze zbiera? Jeśli tak to może przyda mu się taki sprytny nożyk do grzybów, właściwie to nie tylko nożyk, bo i pędzelek do czyszczenia. Takie dwa w jednym i w dodatku w ładnym opakowaniu. Prezent idealny!

nóż do grzybów
Nóż do grzybów Adventure – cena: 34,90 zł (www.yego.pl)

4. Dla Dziadka-eleganta

A może Wasz Dziadek zamiast na grzyby woli chodzić do teatru? Albo do opery? Jeśli tak, to na pewno ma na takie wyjścia elegancki garnitur i koszulę, ale możecie podarować mu piękny drobiazg, który sprawi, że Dziadek będzie wyglądał jak prawdziwy dżentelmen. Ten drobiazg to oczywiście poszetka – niewielki kawałek materiału, który elegancko zwinięty i wsadzony do butonierki pasuje każdemu mężczyźnie, bez względu na wiek!

poszetka
Poszetka SQUARE – cena: 47,20 zł (www.vistula.pl)

5. Dla Dziadka z dużym poczuciem humoru

And now for something completely different! A może Wasz Dziadek szczerze nienawidzi eleganckich ubrań? A do tego ma duże poczucie humoru i dystans do samego siebie? Dla takiego Dziadka idealnym prezentem będzie koszulka z napisem “Nie zadzieraj z Dziadkiem” – takie rzeczy tylko w Koszulkowo!

koszulka nie zadzieraj z dziadkiem
“Nie zadzieraj z dziadkiem” – cena: 50 zł (Koszulkowo)

6. Dla Dziadka z brodą

Czy Wasz Dziadek ma brodę? Jeśli tak to odpada pomysł na jeden z typowych (i przeze mnie osobiście znienawidzonych) męskich prezentów czyli kosmetyki do golenia. Możecie jednak Dziadka zaskoczyć i dać mu w prezencie zestaw do golenia, który tak naprawdę służy do jedzenia. A jak będziecie mieli szczęście to Dziadek się z Wami tymi smakołykami podzieli!

zestaw do golenia dla dziadka
Zestaw do golenia dla Dziadka – cena: 49,90 zł (www.chocolissimo.pl)

7. Dla każdego Dziadka

Ten kubek to właściwie idealny prezent od Oleńki dla jej Dziadka czyli mojego Taty. Ma on bowiem takie powiedzenie ‘Dziadek-kumpel’, którym zaraził Olcię i które idealnie pasuje do napisu na tym kubku. Myślę sobie jednak, że wielu Waszych Dziadków też na pewno było i jest takimi kompanami, więc i oni ucieszą się z takiego drobnego podarunku.

kubek dziadek
Kubek “Dziadek” – cena: 19 zł (www.spodlady.com)

A jakim typem jest Wasz Dziadek – kupla? eleganta? grzybiarza-samotnika? Dajcie znać w komentarzach i oczywiście napiszcie też jaki prezent dla niego wybraliście!

 

Zawarte w tym wpisie linki to w większości tak zwane linki afiliacyjne. Oznacza to, iż jeśli klikając na nie dokonacie zakupu otrzymam z tego tytułu prowizję. Nie zmieni to w żaden sposób ceny jaką Wy zapłacicie za zamówione produkty, a pokaże mi, że doceniacie moje rekomendacje. Będę Wam bardzo wdzięczna za korzystanie z tych linków.

 

Tagi: , , , , , , ,

Kategoria: , , , , , , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję 7 drobnych prezentów dla Babci

Następny

Prezentuję mój katalog marzeń

Comments are closed here.