13 prezentów na Dzień Nauczyciela

10 października 2016

Nauczyciel to też człowiek. I z okazji jego święta należy mu się sensowny prezent, a nie tylko kwiatek i akademia okolicznościowa. Jeśli też tak uważacie i szukacie właśnie ciekawych pomysłów na prezenty z okazji Dnia Nauczyciela to w dzisiejszym wpisie znajdziecie ich całkiem sporo. Na początku pokażę Wam prezenty dla nauczycieli konkretnych przedmiotów, a na końcu wpisu takie, które pasują do każdego belfra.

nauczyciel

Koszulki dla fizyków i polonistów

Koszulki, zwłaszcza z Koszulkowo, to jeden z moich ulubionych rodzajów prezentów. Nawet najbardziej elegancka osoba czasem zakłada T-shirt, więc każdemu się przyda, a gdy do tego ma odpowiedni napis to jest to wręcz prezent idealny. Jeśli zatem uwielbiacie pana od fizyki albo panią od polskiego (tudzież panią od fizyki czy pana od polskiego, bo przecież mamy równouprawnienie i obie koszulki dostępne są zarówno w wersji damskiej, jak i męskiej) to problem znalezienia odpowiedniego prezentu macie już rozwiązany.

koszulka ryzyk fizyk

Koszulka męska/damska Ryzyk-fizyk (cena: 50 zł; Koszulkowo)

koszulka damska wyrazy klopotliwe

Koszulka damska/męska Wyrazy kłopotliwe (cena: 49,99 zł; Koszulkowo)

Kubki dla nauczycieli PO i muzyki

Kubki, to obok wspomnianych wyżej koszulek, mój kolejny typ ukochanych prezentów. Każdy przecież coś pije w kubku – albo kawę albo herbatę albo coś jeszcze innego. W tym roku znalazłam idealne kubki dla nauczycieli przysposobienia obronnego (jest jeszcze taki przedmiot w szkołach?) i muzyki. Kubek-granat dostępny jest w dwóch rozmiarach standardowym i gigantycznym, który mieści aż 790 ml, natomiast w Yego oprócz kubka z uchem w kształcie skrzypiec znajdziecie też kilka innych połączeń kubka i instrumentów muzycznych.

kubek-granat-danger3

Kubek Granat – Danger (cena: 29 zł; 4gift)

gigantyczny-kubek-granat13

Gigantyczny kubek granat (cena: 49 zł; 4gift)

kubek dla muzyka yego

Kubek muzyka (cena: 49,30 zł; Yego)

Spinki dla matematyków i geografów

Jeśli szukacie prezentu dla nauczyciela, który wyróżnia się elegancją to najlepszym pomysłem będą spinki do mankietów. W sklepie Galante znajdziecie mnóstwo różnych wzorów, ale moje serce skradły spinki dla matematyka z motywem funkcji oraz spinki dla geografa z mapą świata. Aż żałuję, że nie mam ich komu podarować.

funkcja_matematyczne_spinki_do_koszuli_boc167

Spinki do mankietów X2 Funkcja x (cena: 99 zł; Galante)

Mapa_spinki_do_mankietow_dla_geografa

Spinki do mankietów X2 Mapa (cena: 89 zł; Galante)

Zegary dla plastyków i geografów 

Hitem poprzedniego wpisu o prezentach dla nauczycieli był zegar matematyczny, więc i w tym roku nie mogło zabraknąć nietypowych czasomierzy. Nawet taki ignorant w kwestiach sztuk plastycznych jak ja rozpoznaje charakterystyczny styl Salvadora Dali,  więc powykrzywiany zegar na pewno zachwyci każdego wielbiciela sztuki. Dla geografów oraz wielbicieli kosmosu polecam natomiast zegar orbitę, na którym płynnych ruchem poruszają się planety oznaczające minuty i godziny.

zegar-scienny-salvadora-dali

Zegar ścienny Salvador Dali (cena: 69 zł; 4gift)

zegar orbita ministerstwo gadzetow

Zegar Orbita (cena: 109 zł; Ministerstwo Gadżetów)

Uniwersalne prezenty dla nauczycieli

A co jeśli szukasz prezentu dla pani od niemieckiego? Albo pana od WOSu? Wtedy najlepszym rozwiązaniem będą uniwersalne prezenty dla nauczycieli, które nie nawiązują do konkretnego przedmiotu. Wśród nich moim absolutnym faworytem jest koszulka z napisem “siadaj jedynka” – nie rozumiem tylko dlaczego występuje wyłącznie w wersji męskiej.

koszulka siadaj jedynka pakamera

Koszulka męska Siadaj jedynka (cena: 68 zł; Pakamera)

Zakochanym w swoich nauczycielach i nauczycielkach polecam natomiast kubki z napisem “boskie ciało pedagogiczne” dla panów i “gorące ciało pedagogiczne” dla pań. Te kubki można dodatkowo spersonalizować umieszczając wewnątrz imię lub dowolny krótki napis, a spersonalizowany prezent to zawsze najlepszy podarunek.

kubek boskie cialo pedagogiczne dawanda

Kubek Boskie Ciało Pedagogiczne (cena: 32 zł; Dawanda)

kubek gorace cialo pedagogiczne dawanda

Kubek Gorące Ciało Pedagogiczne (cena: 32 zł; Dawanda)

Czekoladki to jeden z najbardziej typowych prezentów dla nauczycieli, ale ja znam sposób, aby był to prezent najbardziej wyjątkowy. Jeśli kupicie czekoladki z tablicą to możecie przy pomocy załączonej do zestawu kredy stworzyć własny napis lub rysunek, który sprawi, że będzie to prezent naprawdę jedyny w swoim rodzaju.

Chocoliscious-z-tablica

Czekoladki: Chocoliscious z tablicą (cena: 151,34 zł; Chocolissimo)

Zanim będę kupować prezenty na Dzień Nauczyciela dla nauczycieli Oli i Amelki minie jeszcze kilka lat. Ale kiedy patrzę na to dzisiejsze zestawienie to przede wszystkim żałuję, że takich rewelacyjnych gadżetów nie było kiedy sama chodziłam do szkoły. Miałam bowiem w życiu szczęście spotkać kilku wyjątkowych nauczycieli, którym z przyjemnością podarowałabym takie wyjątkowe prezenty.

Linki zawarte w tym wpisie to tak zwane linki afiliacyjne. Oznacza to, iż jeśli klikając na nie dokonacie zakupu otrzymam z tego tytułu prowizję. Nie zmieni to w żaden sposób ceny jaką Wy zapłacicie za zamówione produkty, a pokaże mi, że doceniacie moje rekomendacje i warto spędzać noce na tworzeniu wpisów. Będę Wam bardzo wdzięczna za korzystanie z tych linków.

Tagi: , , , , , , , ,

Kategoria: , , , , , , , , , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Najlepsze prezenty na 4 urodziny

Następny

7 prezentów na 40 urodziny

Comments are closed here.